Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Projektas „Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose“ (CLILIG@Litauen) startuoja Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje

goethe logo

Aktyvūs kalbos mokymo metodai per kitų dalykų turinį atveria naujas perspektyvas užsienio kalboms. Todėl integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas tapo prioritetine Goethe`s instituto veiklos sritimi. Dalyko integracija su vokiečių kalba, padeda mokiniams ugdyti bendradarbiavimo, tolerancijos ir kritinio bei kūrybinio mąstymo kompetencijas.

Prie šio projekto prisijungė ir gimnazija, siekdama formuoti mokiniams naują požiūrį į dalykų mokymąsi, sukurti motyvuojančią aplinką, skatinti kalbines kompetencijas, dalytis gerąja patirtimi su kitomis mokyklomis.

Rugjūčio 24-25 d. Goethe’s institute, Vilniuje, vyko įvadinis seminaras, skirtas integruotam dalyko ir vokiečių kalbos mokymui. Jame dalyvavo geografijos, istorijos, dailės, technologijų ir vokiečių kalbos mokytojų komandos iš įvairių Lietuvos mokyklų. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos istorijos mokytoja Veronika Gudaitė ir vokiečių kalbos mokytoja Kristina Katauskaitė sužinojo apie integruotų pamokų galimybes bei jų pritaikymą ugdymo procese, pamokų modeliavimą, integracijos pavyzdžių (integruota vokiečių kalbos ir geografijos pamoka), kūrė integruotas užduotis orientacinei pamokai, planavo istorijos ir vokiečių kalbos integruotą pamoką, atliko eksperimentą su rinkiniu „EcoLabBox“, skirtu oro, vandens ir dirvožemio užterštumo nustatymui.

Džiaugiamės suteikta galimybe dalyvauti seminare ir grįžome su idėjomis, patirtimis bei tikimės darnaus bendradarbiavimo, integruojant dalykus su vokiečių kalba.

Kristina Katauskaitė
vokiečių kalbos mokytoja
Veronika Gudaitė
istorijos mokytoja

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis