Get Adobe Flash player
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Teatro diena

     Lapkričio 13 dieną mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir pradinukai gyveno teatro džiaugsmais ir rūpesčiais. Laukėme ,,Drakoniuko“ teatro spektaklio pagal O.Stankevičienės scenarijų ,,Vabalo Džojaus nuotykiai“. Kartu su juo buvo smagu „pabūti“ Pabalio pievoje, susipažinti su gražuole boruže Taške, sportininku slieku ir skruzde. Jaudinomės, kaip Vabalas Džojus suras savo mylimąją Taškę. Jis keliautų ieškoti boružės, bet negali palikti pievos, nes ten jo gimtinė. Draugai padėjo vabalui, o mums buvo malonu girdėti jų rimtus dialogus, klausytis smagių dainų.

     Tą dieną mūsų laukė dar du spektakliai. Pasirodė pradinių klasių mokinių lėlių teatras (mokytoja V. Mikšienė) ir dramos būrelis ,,Nykštukas“ (mokytoja R. Tarvydienė).

     Visus maloniai nuteikė lėlių teatro dekoracijos, gražiai pasiūtos lėlės. Čia puikiai tiko ir senelė, kuri sekdama pasaką užmigo, ir kiškučiai, kurie mokėjo šią pasaką ir galėjo ją tęsti. O lėles valdę mažieji aktoriai buvo nuostabūs. Jų pasaka ,,Kiškių trobelė“ sulaukė daug aplodismentų, žiūrovai nekantravo pamatyti, kas slepiasi už širmos, kas ta gudruolė lapė ir kiti žvėrys.

     ,,Nykštukai“ parodė vaidinimą pagal Virginijos Taylor pjesę ,,Pelių mūšis“. Pelių vadas Graužaladas, jo padėjėja pelė Piratė, pasaulinė psichologė pelė Visažinė stengėsi sutelkti nukentėjusias peles mūšiui su katinais. O šie labai didžiavosi, kad pavyko išgąsdinti peles. Tik Princesė ir Juodoji bandė bičiulius nutildyti. Deja, mūšio išvengti nepavyko. Visi katinai suimti, turėjo maldauti pasigailėjimo ir pažadėti nebeskriausti pelių. Visi sutarė gyventi draugiškai.

     Teatro diena turėjo mums padėti susimąstyti, kokia didelė yra žodžio, judesio galia, kokią įtaką daro teigiamos emocijos. Ir ne tik tai. Pradėjus ruoštis šiai ypatingai dienai kilo idėja, kad pramogaudami galėtume nuveikti kažką gero. Tad pavadinę savo idėją „Teatro magija“ užregistravome ją Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) inicijuojamame konkurse „Idėjos padėjėjos“. Konkurso tikslas – paskatinti vaikus ir jaunimą atsigręžti į artimą ir daryti gerus darbus: sugalvoti būdų, kaip galima surinkti lėšų, labai reikalingų Maltos ordino savanorių vykdomiems projektams. Mokinių tėveliai sutiko palaikyti šią idėją, ir renginio metu buvo paaukota 160 litų.

   Mes didžiuojamės savo mažaisiais, kurie patys pirmieji visoje Lietuvoje šių metų konkurse įgyvendino labdaros idėją ir paaukojo vienišiems, sergantiems ir maisto stokojantiems seneliams.

     Tikimės, kad ši gerumą ir pagarbą skatinanti akcija įkvėps geriems darbams ir kitus gimnazijos bendruomenės narius. Jeigu Jums patiko mūsų įgyvendinta idėja, prašome už ją balsuoti http://idejospadejejos.lt/teatro-magija/.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Martišiūtė,
pradinių klasių mokytojos V. Mikšienė, R. Tarvydienė.

Teatro diena

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis