Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Deklamuojame ir piešiame Martyną Vainilaitį

Vasario 9 d., 12.00 val., gimnazijos skaitykloje vyko pamoka - popietė. Šios pamokos- popietės dalyviai - 2b klasės mokiniai, jų mokytoja Loreta Gedeikienė  ir literatų būrelio nariai paminėjo poeto M. Vainilaičio 85-ąsias gimimo metines.

Literatų būrelio nariai dar metų pradžioje susėdę mąstė, kaip čia  paminėjus šią gražią rašytojo sukaktį. Apie kūrėją geriausiai pasako jo paties kūryba, tad kilo mintis deklamuoti jo poeziją. M. Vainilaičio kūrybinis palikimas labai gausus - net trisdešimt knygų vaikams! Rinktis tikrai yra iš ko. Ilgai nelaukę literatai susirado mokinius, kuriems poezija labai patinka. Tai - 2b klasės mokiniai. Pasirodo, šie šaunuoliai po vieną eilėraštį išmoksta kiekvieną savaitę. Ta proga, vyresniųjų ir mokytojos paraginti jie mokėsi M. Vainilaičio eilėraščius.

Tad vasario 9 dieną gimnazijos skaitykla pasipuošė mažaisiais skaitovais. Linksmai nusiteikę, jie labai gražiai deklamavo pasirinktus Vainilaičio eilėraščius. Ir jaudulio, ir žavesio, ir džiugesio buvo antrokų akyse. Po to mokiniai, gavę baltus popieriaus lapus, iliustravo savo išmoktą eilėraštį. Artimiausiu metu mokinių darbai papuoš stendą prie bibliotekos.

Nuoširdžiai dėkoju iniciatyviems literatams, ypač Ugnei, Ramilei ir Kamilei, bei antrokams ir jų mokytojai L. Gedeikienei už jaukią pamoką - popietę skaitykloje.

                                           Lietuvių kalbos mokytoja ir bibliotekininkė
Irena Tverijonienė

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis